Değişik yöntemler ve yollarla internette üzerinden para kazanmak mümkün mü ?

Değişik yöntemler ve yollarla internette üzerinden para kazanmak mümkün mü ?

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda internetten üzerinden para kazanma başlıklı ilk yazımızın devamı niteliğinde  olan bu yazımızda attaki ekran görüntüsünde gördüğünüz anahtar kelimeleri bu yazımızda farklı biçimlerde kullanarak sıralama da yer alabilecek miyiz bunu görelim ? 

Şimdi başlayalım ;

farklı yollar ile internette para kazanmak mümkün müOyun oynarken para kazanılabilir mi ? 


Bunun  en iyi yolu tabi ki bana göre  meşhur oyunlar da herkesin çoğunlukla tercih ettiği lol gibi falan oyunlarda karakteri geliştirerek, bunları satmak için özel olarak açılmış sitelerde bunları pazarlayıp satmaktır. 

Şimdi gelelim anket doldurup para kazabilirmiyiz sorusunun yanıtına ? 

Epey bir anket doldurma sitesine baktım para kazanılır mı fakat hemen hemen hepsi üçkağıtçı bir tek google'da ait anket uygulaması o da ayda bir anket gönderiyor fakat çok az bir para kazandırıyor o parayı da markette ücretli uygulamalar da kullanabiliyorsunuz. 

Peki mailleri okuyup para kazanma gibi bir ihtimal var mı ? 


Böyle siteler var fakat ödedikleri rakamlar çok düşük olmakla beraber bunların da bir çoğu dolandırıcı olan siteler, vakit kaybı kısacası mail okuyup para kazanma siteleri ve bunlar gibi sistemler. 

İnternette kitap okuyup para kazanabilme şansımız var mı ? 


Arkadaşlar bu internetten para kazanma yolu olarak gösterilen yöntem de yine koca bir balon çoğu yorumlarda bu tarz siteler sizden nedense kredi kartı bilgileri istiyor sonra başlayacağız falan diyor boş verin gitsin, hiç uğraşmaya değmez, bunların bir çoğu üye olup uğraşsanız bile ya okumalarınız geçerli değil diyecek ya da paralarınızı yatırmayacaktır. 

İsterseniz kendiniz de inceleyebilirsiniz fakat ben yine vakit kaybı diyorum başka birşey demiyorum. 

Müzik dinle ve para kazan oh ne ala :) 


Evet arkadaşlar yukarıda internette para kazanma yolları yazdığımız da sayfanın en altında google tarafından gösterilen bu arama ile ilgili olabilecek diğer aramalar kısmında önerilen ve müzik dinleyerek para kazanma sonucunu tıkladığımızda  karşımıza ilk çıkan sonuçta, alan adı yeni ile başlayan sitede öneri olarak verilen Spice the pie isimli sitenin giriş sayfasında , yazıyı yayınladığımız tarihteki istatistikler şu şekilde
Gönderilen şarkı yorum sayısı : 32,272,237
Dolar olarak toplamda kazanılan para tutarı : 3,873,548
Yani dinlediğiniz şarkı başına 0,12 dolar kazanıyorsunuz tabi gerçekse neden mi ? 
Alttaki bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırarak sayfanın altındaki bu site ve sitelerle ilgili yorumları okuyarak müzik dinleyerek para kazanılır mı kazanılmaz mı siz karar verin? 

https://forum.shiftdelete.net/threads/az-bilinen-ogrenci-isi-internetten-para-kazanma.524631/

İnternette üzerinden gerçekten para kazanma yollarını arıyorsanız tam doğru yerdesiniz diyemem fakat nacizane tavsiyelerimize göz atmak isterseniz diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz..

En iyi yollar ile internet üzerinden nasıl para kazanılır ?

Yorumlar